- GP BATTERIES

Акумулаторна Батерия R6 AA 1300mAh NiMH 2 бр. в опаковка GP
AA NiMH акумулаторни батерии
Технология: никел метал хидридна (NiMH) акумулаторна
Капацитет: 1300.0mAh
Диаметър: 14.5mm
Височина: 50.5mm
Волтаж: 1.20V
Тегло: 25.0g
Акумулаторна Батерия R6 AA 1300mAh NiMH 2 бр. в опаковка GP
AA NiMH акумулаторни батерии
Технология: никел метал хидридна (NiMH) акумулаторна
Капацитет: 1300.0mAh
Диаметър: 14.5mm
Височина: 50.5mm
Волтаж: 1.20V
Тегло: 25.0g
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Акумулатор |
| Тип аксесоар | Акумулатор |
| За вид устройство | Универсален |
| За вид устройство | Универсален |
| Батерия/Акумулатор формат | R6;AA |
| Батерия/Акумулатор формат | R6;AA |
| Бранд батерия | GP Batteries |
| Бранд батерия | GP Batteries |
| Технология батерия | Акумулатор |
| Технология батерия | Акумулатор |
| Химически състав | Ni-MH |
| Химически състав | Ni-MH |
| Волтаж | 1.2 V |
| Волтаж | 1.2 V |
| Капацитет | 1300 mAh |
| Капацитет | 1300 mAh |
| Размери (мм) | D-14.5mm : H-50.5mm |
| Размери (мм) | D-14.5mm : H-50.5mm |
| Брой в опаковка | 2 |
| Брой в опаковка | 2 |
| Тегло | 0.03кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (mAh) | 1300 mAh |
| Напрежение (V) | 1.2 |
| Тип батерия | NiMH |
| Съвместимо устройство | Дигитални камери |
| Съвместимо устройство | Играчки |
| Съвместимо устройство | Дистанционни управления |
| Съвместимо устройство | Безжични мишки и клавиатури |
| Съвместимо устройство | Фенерчета |
| Съвместимо устройство | GPS устройства |
| Съвместимо устройство | MP3 плейъри |
| Съвместимо устройство | Електронни игри |
| Съвместимо устройство | Смарт домашни устройства |
| Съвместимо устройство | Часовници |
| Съвместимо устройство | Цифрови фотоапарати |
| Съвместимо устройство | Преносими касетофони |
| Съвместимо устройство | PDA устройства |
| Съвместимо устройство | Ръчни игри |
| Съвместимо устройство | Преносими CD плейъри |
| Съвместимо устройство | Преносими компютри |
| Съвместимо устройство | Игрови системи |
| Съвместимо устройство | Безжични мишки |
| Съвместимо устройство | Ръчни GPS устройства |
| Съвместимо устройство | LED светлини |
| Съвместимо устройство | Звънци |
| Съвместимо устройство | Факли |
| Съвместимо устройство | Безжични джаджи |
| Съвместимо устройство | R/C играчки |
| Съвместимо устройство | Контролер за Xbox |
| Съвместимо устройство | Винтоверт |
| Съвместимо устройство | Калкулатори |
| Съвместимо устройство | PLC контролер |
| Съвместимо устройство | Ключодържатели |
| Съвместимо устройство | Поливна система |
| Съвместимо устройство | Градинска техника |
| Съвместимо устройство | Безжични слушалки |
| Съвместимо устройство | Фотоапарати |
| Съвместимо устройство | Радиоприемници |
| Съвместимо устройство | Баркод скенер |
| Съвместимо устройство | Медицински устройства |
| Съвместимо устройство | Електронни цигари |
| Съвместимо устройство | Аларми |
| Съвместимо устройство | Индустриално оборудване |
| Съвместимо устройство | Детектори за дим |
| Съвместимо устройство | Мултиметри |
| Съвместимо устройство | Електронни устройства |
| Оригинална | Оригинална |
| Енергия (Wh) | 1.56 Wh |
| С инструменти | Не |
| Гаранция (months) | 12 |
| Тегло | 0.03кг |
GP Акумулаторна Батерия R6 AA 1300mAh NiMH (2 бр.)
Захранвайте ежедневните си устройства с акумулаторните батерии GP 130AAHC-EB2. С капацитет 1300mAh и NiMH технология, те са идеални за устройства с високо потребление като цифрови фотоапарати, гейминг контролери и играчки. Спестете пари и намалете отпадъците, като презареждате до 1000 пъти.
Ключови Предимства
- Акумулаторни и Икономични — Заменете стотици еднократни батерии с този комплект от 2 броя, спестявайки пари и намалявайки влиянието върху околната среда.
- Надеждна NiMH производителност — Стабилно напрежение осигурява постоянна мощност за вашите устройства, от дистанционни управления до фенерчета.
- Готови за Употреба — Предварително заредени и готови веднага, с нисък саморазряд за дълъг срок на годност.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип батерия | NiMH |
| Размер | AA |
| Капацитет | 1300 mAh |
| Напрежение | 1.2 V |
| Количество | 2 бр. |
Какво има в кутията
- 2 x Акумулаторна батерия GP AA 1300mAh
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








